Wyślij Wiadomość O co chodzi? Listy Publiczne


Serwis ten pozwala wysłać wiadomość email do samego siebie z ustaloną datą w przyszłości. Jest to swojego rodzaj przechowalnii emailii - coś jak wykopaliska archologiczne ale w drugą stronę - to Ty określasz wiadomość jaką chcesz "wysłać do przyszłości" :-).

Strona ta została zainspirowana postanowieniami noworocznymi. Pomysł jest podobny to tzw. "kapsuły czasu". Po odrobinie poszukiwań okazało się, że (surprise, surprise...) pomysł nie jest juz nowy. Jak to często bywa ktoś już zorbił podobną stronę. Polskiej wersji jeszcze nie widziałem...więc oto i jest :-) Nie jest może tak funkcjonalna jak oryginał..ale to dopiero początek :-)

Mam nadzieję, że uda ci się odebrać tę wiadomość przed Twoją śmiercią.. jeśli nie jesteś pewien/pewna kiedy to nastąpi - zerknij tutaj :-)

 

Adres email - Co jeśli Twój adres email nie będzie działał w przyszłości?
Proponuję używać emaila który wydaje się być dość "stabilny" np. gmail, yahoo, hotmail etc. Na formularzu możesz podać do trzech adresów - mam nadzieję, że któryś w przyszłości zadziała :-)

Filtr Anty-Spamowy
Email będzie wysłany z adresu kapsulaczasu(małpa)lemon pl - upewnij się, że twój filtr przepuszcza wiadomości z tego adresu.

Baza emailii
Adresy email nie będą użyte w żadnym innym celu (żadnych spamów etc.)

Wiadomości 'Publiczne'
Wiadomości wysłane jako publiczne będą dostępne bezpośrednio na stronie. Dane nadawcy i odbiorcy pozostaną anonimowe. Zastrzegam sobie prawo do ocenzurowania bądź usunięcia nieodpowiednich w/g mnie treści.